| biutzza213 a întrebat:

Imi place un baiat. ne-am vazut si am fost la el sa ne uitam la un film. intre timp ma imbratisa si ma saruta. dar acum dupa ce am plecat abia imi scrie. oare nu ma place? sau m-a considerat o aventura. nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Nu ii mai scrie tu. Ia un aer de indiferenta chiar daca in sinea ta nu esti si lasa-l sa vezi ce poate. Daca iti da semne, raspunde-i, daca nu, lasa-l in pace si mergi mai departe.

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Abia îți scrie? Deci îți scrie. Tu ii scrii?

| darrio2007 a răspuns:

Tu ai vrut sa vezi filmul dar el a vrut altceva de la tine. Asteapta sa vezi ce va face in continuare.

| Aasdfghj a răspuns:

Probabil ca tipul astepta ceva mai mult de la tine, intelegi ce spun? A vazut ca nu esti genul de fata care sare pe el, si a inceput sa o lase mai moale.

| Emma30555 a răspuns:

Ai rabdare sa vezi ce se mai intampla pe parcurs, daca te mai cauta daca iti mai da mesaje sau daca iti raspunde la ele. Daca nu, mergi mai departe, inseamna ca nu merita sa te gandedti

| Doarof3 a răspuns:

Se poate sa fie un băiat din ăla care umbla cu una, iar a doua zi cu alta.Nu te stresa.Lasă-l pe el sa iti trimită mesaj. Dacă nu o face, atunci pune punct, sigur si-a găsit pe altcineva

Răspuns utilizator avertizat