| HU4L a întrebat:

In sfarsit am reusit sa fiu cu fata care imi place! Joi am intalnire cu ea( e prima mea intalnire ) si as vrea sa stiu cum sa incep cu ea...sa o tin de mana? chiar nu stiu cum sa incep, este prima relatie pentru mine... Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia-i o floare, ascunde-o in geaca(cu grija, sa nu se rupa sau sa te intepe) si da-i-o cand ajungi in fata ei, vei obtine primul zambet.
Salut-o si tu zamband si ia-o firesc de mana ca sa mergeti...la un suc,la o plimbare,nu are importanta,important e ca veti merge!
Iar tu o vei tine de mana.
Incearca sa o provoci la o lunga poveste daca nu-ti gasesti cuvintele si asculta ce-ti povesteste ea,pana te vei simti ceva mai curajos si vei putea articula si tu cateva cuvinte,totul e sa spargi gheta!
Nu te gandi la sarutari de pe acum,dar nici nu le exclude,daca totul merge bine,in momentul in care o saluti de ramas bun ii poti da si un pupic...
In rest,cauta sa fii natural si firesc,exact asa cum esti tu, pentru ca fata pentru asta te-a ales, i-ai placut pentru ceea ce esti si pentru felul tau de a fi.
Incearca s-o cunosti mai bine, intreab-o diverse lucruri despre ea si las-o si pe ea sa te cunoasca, povestindu-i cate ceva despre tine.
Bafta!
happy

2 răspunsuri:
| ovdiuc a răspuns:

Cu timiditatea nu faci nimic.incearca sa o faci sa rada, spune-i ca are un zambet frumos. uita-te fix in ochii ei cand ii spui asta si incearca sa te apropii incet de fata ei astfel incat sa ii simti respiratia pe fata ta.de acolo nu mai ai nevoie de pregatire.totul se petrece de la sine big grin FUNDA?

| Voicu_Ionela_1999 a răspuns:

Primul pas asta ar fi... tinutul de mana. Nu fi timid ca nu rezolvi nimic laughing Incearca sa fi deschis, sa o faci sa rada, si cate si mai cate. big grin