| Danu_1439 a întrebat:

Buna TPU.ma numesc Daniel, am 13 ani si sunt in clasa a 7. Faza e ca mie imi place de o fata care anul asta a venit la noi la scoala in clasa a 5 e draguta, Ea nici nu stie ca eu simt ceva pentru ia. Ajutati-ma! Vot+

Răspuns Câştigător
| CocoMexii a răspuns:

Incearca sa ii zambesti cand o vezi pe holul scolii, sau fa rost de nr ei de telefon si trimite-i sms daca nu indraznesti sa o suni happy fa si tu ce se poate! Bafta love struck

4 răspunsuri:
| AstralConfessor a răspuns:

Intreab-o daca are role, daca zice ca da propune-i sa va plimbati cu rolele, daca nu, propune-i sa o inveti. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai? si ce doresti de la ea? tu visezi la sex deja, si ea se joaca cu papusi si se uita la desene cu papusile power? tu ce speri?

| alexyalex a răspuns:

Faceti conostinta, vorbiti etc.Ea trebuie sa afle ca o placi de la o prietena un prieten. Sper ca am fost de ajutor!

| Radu5555856 a răspuns:

Sper sa nu gasesti comentariul meu ofensator, dar amandoi aveti varste fragede inadecvate pentru o relatie, si nu iti voi spune sa stuidiezi desi nu ti-ar strica si ar fi benefic pentru tine, dar iti spun sa profiti de copilarie si de inocenta varstei pentru ca vei avea suficient timp sa te implici in relatii. Fiecare experienta la timpul ei.