| emanuel_1610 a întrebat:

Sall! Am 12 ani.Mam mutat la alta scoala de anul trecut pan aprilie si este o fata in clasa cu mine de care imi place f f mult. Ce sa fac ca sa ma apropii de ea si poate...Cine stie sa fim impreuna.
Ma ajutati cu sfaturi ceva?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Hm.in primul rand iti spun ca nu e chiar asa de bine sa ai prietena in aceeasi clasa. O sa devina plictisitor.In al doilea rand sa nu te duci mereu dupa ea, o sa te creada sufocant. vorbeste cu ea in clasa, fa glume. fetelor le plac baietii amuzanti