| emanuel_1610 a întrebat:

Sall! Am 12 ani.Mam mutat la alta scoala de anul trecut pan aprilie si este o fata in clasa cu mine de care imi place f f mult. Ce sa fac ca sa ma apropii de ea si poate...Cine stie sa fim impreuna.

Ma ajutati cu sfaturi ceva?

4 răspunsuri:
| oanawww45 a răspuns:

In primul rand trebuie sa o cunosti din priviri dupacea sa o cunosti prin convorbiri, dupacea daca vezi ca e politicoasa cu tine incepi sa te imprietenesti cu ea, sa o intrebi tot timpul cum ii mai merge ca sa-i arti ca-ti pasa de ea si ii cumperi inghetata dar acum ii cam frig dar chestia cu inghetata e fainawinking, si intodeauna cand o fata si un baiat se inprietenesc niciodata nu sunt doar prieteni, chiar daca nu recunosc tot simt ceva, ca sa incepi sa o inbratisezi ( asa... din prieteniehee hee) dupacea ea ea daca ea incepe sa te placa incepe sa doreasca sa te faca gelos ( asta le plac fetelor sa faca cu barbati pe care-i iubesc ca sa vada cum reactioneaza) deci sa nu stai ca un stalp. Si dupacea incepi cu mici intalniri, dupacea cineva v-a trebui sa faca primul pas : Sarutul.
Bafta la cucerit! Curaj curaj! doar esti baiat!

| rolly14 a răspuns:

Poti sa incerci multe modalitati dar niciodata sa nu incerci sa fi ceea ce vrei u sa fi sau ce vor altii sa creada ca esti! fi u insuti, dar daca esti genul de baiat care da palme la fund fetelor sau face chestii din astea atunci nu vei avea nici o sansa! incearca sa o bagi in seama sa gasesti fel si fel de subiecte de vorbit cu ea, sa o cunosti sa vezi ce ii place, ce nu! fi creativ si app fetelor le plac tipii cu simtul umorului deci nu ezita sa faci glume in preajma ei, a si mai incearca sa fi un gentleman poate, poate o vei cuceri!

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Pai primul lucru care pot sa ti-l spun sigur este ca NICIODATA nu trebuie sa insisti prea mult daca acea fata nu te place (eu sunt fata si crede-ma...iti zic din propria experienta) Poti afla si de la prietenele ei, bineinteles este sansa f mica sa-ti spuna adevarul sau sa stie daca te place sau nu dar merita incercatwinking Sunt unii baieti carora daca le place de o fata, comenteaza tot timpu` la ea, o fac sa se simta prost etc laughing (mi s-a intamplat si asta! simteam ca nu mai inceteaza odata sa mai comenteze, pana intr-un sfarsit cand am aflat ca ma placelaughing dar nu l-am plct tocmai din cauza ca ma enervase la inceput cu toate comentariile alea stupide ) Poarta-te frumos cu ea, fa-o sa rada... dar daca intr-adevar te place, te place pentru ceea ce estideci incearca sa fii tu insutiwinking
Sper ca te-am ajutatwinking
fundita?hee hee

| ƇƠƝƔЄƦƧЄ a răspuns:

12 ani?straight facepai nu ii zice :faaa te placrolling on the floor ar fi de prost gust laughingia-o usor intreaba-i prietenele daca si ea te place etc. scc