| Gabriela2005LoveSelenaGomez4ever a întrebat:

Ma numesc Gabriela si am 12 ani. Tata a fost mereu distant cu mine, chiar daca mă iubeste foarte mult( stiu ca o face) nu imi da atentie, nu ma sprijina, nu ma intreaba daca ma simt bine. Chiar daca mama ma iubeste foarte mult si imi spune ca nu are nimic, ca asa e el pe mine ma doare foarte tare sa il vad asa indiferent si cu zgarcenie, cam tot timpul plang, oriunde plang din cauza lui : in perna, in baie, la scoala, peste tot, uneori as vrea sa nu il mai am, da o sa spuneti ca unii nici nu au parinti si alte lucruri, dar credeti-ma, plang foarte mult si sunt suparata.Intrebarea mea este : Ce sa fac sa nu ma mai gandesc la asta? Sa ma simt mai bine singura, fara sa ies afara sau altceva.

Ps. Imi place foarte mult sa ascult muzica si sa dansez( poate ajuta )
Funda celui mai bun raspuns! happy Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Mari_Elena_2000 a răspuns:

Ehi...in primul rand ar trebui sa vorbesti cu tatal tau si sa ii spui ceea ce te supara.In al doilea rand daca sa vorbesti cu el nu te va ajuta...gandeste-te ca probabil este foarte ocupat si stresat cu munca...si ca sa te consolezi gandeste-te ca el probabil asa isi demonstreaza iubirea fata de tine:aducand mancare in casa, cumparanduti haine, de incaltat, rechizite...si multe alte lucruri... Ocupanduse cu intretinerea familiei, probabil nu mai are timp sa isi arate sentimentele fata de tine...dar cum ai spus si tu te iubeste!

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Http://www.telefonulcopilului.ro/

Apropo, felicitari pentru ca esti o fetita foarte inteligenta! Tine-o tot asa!

| TheWomanCat a răspuns:

A,deja ai dat funda? crying
As fi dat un raspuns mai bun.
Ok, pa, pa! happy