| Alinutzu_Vladuu_1994 a întrebat:

ma numesc Vlad, ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi? sad Simt ca totul in jurul meu e distrus, am gresit fata de prietena mea si vreau sa ma revansez sa nu ii mai gresesc, nu stiu ce se intampla cu ea chiar vreau sansa asta. La mine este a 5 ii de cand nu mai dorm, nu mai mananc, am slabit 7 kg sunt foarte slabit si nu stiu ce sa mai fac. sad Ajutati-ma va rog sad

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

De nimic altceva nu ai nevoie in afara de asta: https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent

| SkyPilot a răspuns:

Daca vrei ajutor, aduna-te un pic si spune-ne povestea. Ce ai facut tu, ce a facut ea. Altfel nu avem cu ce sa lucram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratele meu, dacă suferi din cauza asta e un nimic..deci, o suni că îți pare rău și îi zici ce înseamnă ea pentru tine, și zici ce simți tu acum, dacă merge sau nu merge, o cauți, iei o cutie de bomboane (cu toate că BMW-urile sunt la moda), și îi zici că îți pare rău, că o iubești enorm de mult, și îi zici iar ce simți pentru ea..a..la telefon îi zici sa va întâlniți că la telefon poate te refuza, dar in realitate nu..bafta..sper sa treci peste

| GirlOnline81 a răspuns:

Fii sincer cu tine... crezi ca meriti sa fi iertat? Cat de mult i-ai gresit?

| qieiqpalz a răspuns:

Mananca si vorbeste cu ea incearca sa faci ceva ce ii place gen un cadou sau stii tu

| M1989 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-i dai timp....si tu sa te adui.

| COdP a răspuns:

Depinde cu ce i-ai gresit... încearcă să iti ceri scuze si sa te revansezi intr-un mod... cel mai important este sa iti ceri scuze si sa speri ca ea te va intelege.