| Chocolateangeeeel a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu mine.De la un timp ma simt mai singura ca niciodata, am ajuns sa numar zilele in care nu plang.De 4 luni m-am despartit de iubitul meu(dupa o relatie de 2 ani) si in continuare imi este foarte dor de el,mama mea nu prea mai are incredere in mine asa ca nu prea ies,deci si prietenii se duc si imi e si groaza de ce o sa fac la vara.Ce pot sa fac? Simt ca nu mai rezist, nu mai pot.Toti sunt fericiti,stau afara, eu stau in casa si plang.Am 16 ani

11 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Singurul motiv care iti da dreptul sa plangi e sexul anal. In rest de ce trebuie sa bocesti pentru un oarecare? Asa e viatathinking cu bune cu rele, NU trebuie sa regreti absolut nimic. In plus ai doar 16 ani...

| Kyrie a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

A zis cumva ceva de sex ba desteptule laughing

Revenind la subiect eu zic sa te apuci de un sport sa vezi cum trece durerea psihica rolling on the floor

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Kyrie):

Nu, insa ala e singurul motiv pentru care o fata are dreptul sa planga. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mai are incredere in tine mama ta? Poate reusesti sa faci ceva care sa ii recapete increderea in tine. si ea te poate ajuta mult mai mult decat unii membrii de pe TPU.

| MiK3L a răspuns:

Atunci du-te si tu cu amicii tai pe afara... distrati-va. Nu-i un capat de lume sa te desparti de cineva.Incearca sa treci peste sa-ti demonstrezi tie insati ca esti puternica. Numai plange ca bine n-o sa-ti faca, incearca sa te obisnuiesti cu ideea.Trebui sa ai incredere in tine, sa fii optimista, si sa scoti capul din perna. happy

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru MiK3L):

De fapt in timpul sexului anal tipa cam sta cu capul in pernathinking

| MiK3L a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Frate, ai ceva cu sexul anal tu! laughing

| ioanamonica a răspuns:

Nu fi suparata asa am fost si eu ca si tn.Nimeni nu m-a lasat sa vb cu prietenul meu.Ma tineau in casa.La fel cu prietenii.Si eu am fost certata cu iubitul meu dar ne-am impacat inapoi si avem 4 ani impreuna.Cauta-l pe prietenul tau si spune-i tot ce simti pentru el, ca nu l-ai uitat nici-o clipa.

| RichAmberRae a răspuns:

Imi vine sa rad cand citesc:)) tot 16 ani am si eu si tot prin asta trec. Aceleasi probleme cu parintii aceleasi probleme cu fostul. Nu stiu ce este de facut decat sa astepti sa treaca timpul. Eu am inceput sa caut un psiholog online. Incearca si tu. Am gasit asta in caz ca vrei sa incerci..http://psihologanastasiaprodan.blogspot.com/
Pot sa zic ca si eu numar zilele in care nu plang. Si nu am reusit sa ajung la mai mult de 4. Din cauza asta eu zambesc si pot zice ca ma prefac fericita in fiecare zi. Inteleg ce simti si eu caut rezolvare.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru RichAmberRae):

Plangi asa mult din cauza sexului anal? :O

| 1997mihaitza a răspuns:

Ar trebui sa crezi mai mult in tine sh sa nu tii cont de parerea celorlalti si daca mama ta iti interzice asta nu inseamna ca nu mai ai dreptul sa iesi cu cineva ai 16 ani ar trebui ca tu deja sa ai grija de viitorul tau nu cei din jur! happy in linii generale as putea sa-ti spun ca nu merita sa plingi fii tu insatzi inbracate frumos si eshi la o plimbare, simtete frumoasa sh apreciata, fa asa ca prietenului tau sai para reu de o relatzie esuata...winking