| IleftmyheartinTokyo a întrebat:

Desi iubitul meu pleaca pentru 2 luni in afara simt ca nu o sa rezist fara el. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti gandi la altceva.nu stiu.ca nu o sa dureze mult pana se va intoarce, si mai gandeste-te si ce bucurosi veti fi cand va veti saruta pasional.in aeroport.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fa lucrurile pe care le-ai tot amanat de un car de anihee hee

Abh
| Abh a răspuns:

Nu are vreun prieten bun care sa te consoleze intre timp?

nony
| nony a răspuns:

Vai @Abh, ce rea esti rolling on the floor

| Ririru a răspuns:

Pai nu o sa vorbiti?

| unione a răspuns:

Nu e sf. lumii, taica-miu a plecat 1 an in Algeria cand aveam eu 4 ani si nu s-a intamplat nimic. 2 luni trec imediat mai ales ca fata de ai mei voi aveti net, mobile cu zeci de extraoptiuni, roaming si multe altele

| usernamemada a răspuns:

Pleci cu el:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca nu ai sti.de vreme ce esti asa sigura ca nu o sa rezisti fara el, eu nu imi fac probleme. tu nici atat.

| MixedObsessions a răspuns:

Pai vb mai mult cu el la tel cand va pleca sau sa.si puna net pe mobil dk vrea sh dk poate sau ia-ti prietena cea mai buna sh vb despre el ca sa te descarci happy