| dany5555 a întrebat:

puppy dog eyes

Pe 22 august este ziua mamei si de data asta nu mai stiu ce sa. i cumpar thinking

Cat mai multe ideiiiii puppy dog eyes :]]

Multumesc. >big grin

4 răspunsuri:
| apalipis a răspuns:

La multi ani din partea mea ^^.
Ce ai putea sa ii ei.
carti
parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
esarfa
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
antichitati
geanta sau poseta
ceas de mana
obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)
ghiveci cu flori
buchet de flori
vaza
set cesti sau pahare
lampa sau veioza pentru citit
suport lumanare si lumanari parfumate
set aromoterapie
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)

>big grin

| DariaSofia95 a răspuns:

Am si eu aceeasi dilema...dar cred ca o sa-mi pun mintea la contributie si o sa-i fac eu ceva cu mana mea.si cred ca asa ar trebui sa faci si tu.va aprecia muult mai mult.pentru ca nu e ceva cumparat gata facut, e ceva la care neam dat tot interesul.si e pentru ea!:X asta conteaza cel mai mult...

| denid3nysa a răspuns:

Cumparai ceva cara sa-i ajunga la inima sau care la-ai facut cu mainele tale ori compunei un cantec

| Andreeaa_4779 a răspuns:

Fa-o sa plece de acasa pentru cateva ore. gaseste o reteta usoara si pregateste un pranz.sau o cina.chiar si mic dejun si asteapt-o impreuna cu tatal sau frate/sora.Crede-ma ca nu are nevoie de lucruri materiale la varsta ei de la copilasul ei.Intentia ta de a o rasfata de ziua ei si sa o scapi de gatitul unei mese va fi cel mai dragut cadou.+ niste pupici si un Te iubesc