| anonim_4396 a întrebat:

Părinții nu au încredere în mine să dorm singur, așa că doarme mama cu mine. Cum aș putea să îi conving să mă lase să dorm singur?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce varsta ai

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Am 11 ani.

| darrio2007 a răspuns:

Le este frica sa nu cazi din pat sau faci ceva prostioare noaptea?

| cristimihailov a răspuns:

O saptamana, trezeste-o de 5 ori pe noapte. Vei dormi singur dupa. Garantat.

| AliGab a răspuns:

Le spui pur si simplu ca esti destul de mare sa dormi singur

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Cred ca ai numit tu asta ca fiind neincredere. Poate nu aveti spatiu necesar sau e atat de atasata de tine incat... laughing