| CatalinaMarina a întrebat:

Buna seara TPU! Cum as putea sa-mi conving parintii sa ma lase sa dorm intr-o seara la prietenul meu?

9 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Roaga-i.

| En3Rgi a răspuns:

Buna seara.Pai cati ani ai? Ca daca nu esti destul de mare poti sa ii rogi si 50 de ani ca tot nu o sa te lase...

| CatalinaMarina explică (pentru En3Rgi):

| En3Rgi a răspuns (pentru CatalinaMarina):

Pai sigur nu o sa te lase.In primul rand o sa zica,,, ca esti prea mica,,, ca sa dormi la un baiat.Ei il cunosc macar pe baiat? Daca da spune-i baiatului sa vorbeasca cu parintii tai si spune-i sa le spuna ca nu se va intampla nimic la el acasa.Doar o sa va uitati la niste filme...

| CatalinaMarina explică (pentru En3Rgi):

Pai da, doar mama..Ma gandeam sa iau si o prietena cu mine pe care o cunosc parintii amandoi. Nu stiu

| iRobby a răspuns:

Le spui la parinti ca mergi la o prietena, si daca nu te cred, suni si tu o prietena si o rogi sa spuna ca o sa dormi la ea, dar de fapt tu mergi la prietenul tau acasa happy

| Elllliiii a răspuns:

Le poti dpune ca te duci sa dormi la o colega, prietena...

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

1.Minte
2.Fa fata de catel plouat
3.I-ati un catel si udal sa fie plouat

| Boubayern a răspuns:

Parintii tai il cunosc? Daca da ar trebui sa fie ceva mai usor...Sau poti sa il chemi tu pe el sa doarma la tine.Asa s`ar simti ei mai "bine"