| Ionutza2012 a întrebat:

Paznicul de la vila in care locuiesc eu ma cunoaste si ma sacaie cu tot felul de intrebari si zice ca m-a cautat un baiat si i-a zis ca a venit la mine si ca ne intalnim dimineata la metrou si nu-i asa ca stiu ca paznicul isi bate joc de mine si ma enerveaza la culme ca zice asta la toata lumea si parintilor mei si tata chiar il crede si nu mai suport ca are mai mult de 40 de ani si se tine de prostii! Ce sa fac?! Scuzati categoria, nu stiam unde sa pun intrebarea.

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Ai o discutie serioasa cu mama si cu tatal tau despre asta si spune-le ca nu ti se pare normal si corect ce face acel paznic, si ca te agreseaza psihic si ei sa ia masuri! Nu mi se pare normal sa il lasi pe paznic sa iti faca una ca asta! Ce nesimtit! Sa isi faca treaba pentru care e platit nu sa se bage in seama cu chestii de astea!

2 răspunsuri:
| simiy a răspuns:

Sunt perfect de acord ci Luiza. Trebuie sa vorbesti cu parintii tai.

| Ionutza2012 explică:

P.S.:Am doar 12 ani, nu e normal sa am prieten.