| LonelyGirl15 a întrebat:

Am o fata in clasa care pareste pe toata lumea si ma enerveaza la culme
si pe urma daca tiai luat de exemplu o chitata un parfum scump sau ceva de genu nu te crede sau daca ii faci poza zice ca l-ai luat din revista
ma rog no suport
cum pot so ignor

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

N-o baga in seama. Pur si simplu pentru tine nu exista! Ii spui asa daca nu va crede, etc. : "Auzi, daca nu ma crezi, bine! Ce-mi pasa mie de parerea ta?".
N-o baga in seama, se va ofitca mai tare.
In privinta paratului daca zice ceva dirigintei ajutati-va reciproc toata clasa spunand "Nu e adevarat, doamna diriginta! Xulescu (cum o cheama pe ea) minte! "
Bafta! happy