| Lariisucaaa a întrebat:

Buna TPU.pff .De la un timp sunt foarte suparata , nu mai am chef de nimic , plang incontinuu , nu stiu ce sa ma fac .E din cauza unui baiat .Il plac multt si el nu ma baga in seama deloc , se joaca mereu counter .Nu stiu ce sa mai fac helpp.puppy dog eyes P.S .funda.sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măi...eu sincer cred ca nici un baiat nu merita sa suferi pentru el.In primul rand la unele persoane sa ai iubit/iubita este doar o joaca de copii.Is this the life//si ce daca nu este respectivul interesat de tine? tu treci mai departe.Niciodata viata nu iti ofera neaparat ce vrei tu, iti ofera ceva de care cu adevarat o sa ai nevoie.Tu il placi da? Dar ai fi dispusa sa mentii relatia daca ai fi cu el? Cred ca nu.Sti de ce? Pentru ca o sa apara si alti baieti.mult mai draguti si o sa iti para rau.Nu ai cum sa chimbi sentimentele cuiva.Dar poate daca ai incerca sa ii spui ce simti pentru el lucrurile se vor schimba.Ai mai spus cuiva ca il placi? Poate ca da poate ca nu, eu nu am de unde sa stiu. Discuta si tu cu prietenii, familia asa e mai bine. Poate si baiatul te place cum il placi tu adica in secret.Deci.eu sper ca te-am ajutat.kiss

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai incercat sa-l bagi tu in seama pe el? Daca nu pune osul la treaba si poate va accepta.

| Luori a răspuns:

Nu alerga dupa caruta care nu te asteapta. Accepta ca are dreptul sa aleaga pe cine place si ceea ce face, iar tu nu esti inclusa-n acest cerc.
Din punctul meu de vedere, este un fraier fiindca prefera sa-si piarda timpul cu lucruri nefolositoare. Fii mai buna decat sa versi lacrimi pentru el. Un el care nu stie ce se intampla, care nu ii pasa, care nu este interesat sa cunoasca ce-i in jurul sau, care doar atat poate pentru moment.

| negru30 a răspuns:

Joaca-te si tu cu el dar de pe alt calculator si gata ati terminat cu cearta

| Rockart a răspuns:

Păi, sunteţi împreună? Dacă da, scuză-mă, dar nu merită să plângi pentru el. Găseşte-ţi unul de nasul tău. Când o să se trezească el la realitate va fi prea târziu.

| Lariisucaaa explică (pentru Rockart):

Nu suntem impreuna

| LonelyLoner92 a răspuns:

Gaseste un alt baiat care sa te merite, pe acesta nici macar nu il intereseaza de tine. Deci capul sus si gaseste alt baiat care sa te pretuiasca si sa te iubeasca, succes!

| INeverStopLoving a răspuns:

Hmm, stii cum ii intorci moneda cel mai bine? foarte bine, sa stea cu ochii-n comp jucandu-se ce vrea el...tu ignora-l...sa vada si el cum e sa fii nebagat in seama! Ce o sa-l doara: stii cum, brusc, o sa inceapa sa te bage in seama? Pfoai, n-ai idee! Inseamna ca 'desteptul' nu te merita si il dai naibii, asa, spus mai pe scurt! tongue

| adelaadelaadela a răspuns:

Dap stiu si al meu ma lasa uneori pentru counter, lual-ar naiba de counter!laughing

| Lariisucaaa explică:

Multumesc foarte mult.Mi-ati fost de mare ajutor.Si mi-am dat seama ca e un obsedat de calculator.V-asi fi dat funda tuturor dar din pacate pot da doar unu.Va multumesc inca o data.Va pup.P.S: sper ca o sa ma mai ajutati si la celelalte intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pentru un baiat care prefera cs te pui sa plangi, inseamna ca nu ai pic de respect pentru tine insuti! ar trebui sa'l facfi sa renunte la cs pentru tine, dar nu plangandu'te. la baieti nu el plac fetele plangacioase! schimba tactica!

| Kenichi a răspuns:

Si ce vrei sa inveti sa il bati la cs sa te bage in seama sau cum? daca vrei sa inveti cs sa ii rupi capu la urma nu il mai bagi tu in seama sa il oftici da-mi mesaj cu id tau

| Modx a răspuns:

Nu te merita, e un fraier.

| mcdementu a răspuns:

Zii in fata sau a doua optiune te apuci de jucat cshee hee))

| Daniel_Denis_1997 a răspuns:

Semeni cu iubita mea, Dar totusi incearca mai mult thinking adica vorbiti fata-n fatawinking eu zic ca o sa mearga