| anonimaa19 a întrebat:

Pentru baieti:cum va plac fete? parul lung sau scurt...inalte sau scunde...sa se machieze rar sau des.grase sau slabe?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paru lung.
Nici prea inalta da nici mica rau.
Nici grasa rau dar nici prea slaba ceva intre =).
Depinde de maciaj.
(ma refer sa nu se macieze ca o pitipoanca de aia cand o face)

10 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Par lung,mai scunde ca mine,sa se machieze cand vor ele(mie imi plac fetele care isi evidentiaza ochii si nu isi da cu gloss p buze, de fapt cu nimic pe buze:-&, evita cat mai mult fondul de ten)

| Villy0po a răspuns:

Parul lung, sa aiba forme(nu--mi plac blanilelaughing ), si inaltimea nu conteaza...pe primhu' loc la mine e caracterhu' si apoi fizicu'winking

| BADGIRLL a răspuns:

Sall laughing eu sunt fata dar am vazut intrebarea ta :-s si m-am minunat nu am putut sa ma abtin sa nu-ti dau un '' sfat prietenesc''! In primul rand o fata trebuie sa stie sa isi puna in evidenta partile bune, iti dai seama ca baietii mai intai se uita la aspectul fizic big grin si toti vor o fata care sa arate bine. Tu degeaba ai pus intrebarea asta pentru ca fiecare baiat are o imagine diferita despre fata pe care si-o doreste... :-s

| anonimaa19 explică:

Da voi ce inaltime aveti:d?

| bloodyv a răspuns:

Chele!

| RockMe a răspuns:

Depinde...imi plac fetele brunete cu parul lung, slabe si sa se macheze rar si care au suflet, care stie sa vorbeasca, daca nu gasesc o fata asa atunci nu conteaza frumusetea, da sa stie sa vorbeasca...sa nu fie taranca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 1.75 aproape 1.76 baiat 15 ani tongue

| oNaDy a răspuns:

Depinde de orice baiat...mie unul imi plac cele cu parul mai lung destul de inalte dar nu mai inalte decat mine :d mai slabute si la faza cu machiatu depinde de fata daca e mai naturala preferam sa se macheze mai rar (:

| MrBrangspears a răspuns:

Sa fie "bune" laughing

| dan94 a răspuns:

Par mediu, la fel si innaltimeabig grin si cu machiaju ...nu exagerat:*