| BabyGreen a întrebat:

;*
Se apropie Craciunul si de aceea am hotarat sa ma informez cum as putea sa imi petrec sarbatorile impreuna cu iubitul meu? Eu am 17 ani, iar el 18happy.

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cred ca astazi fiecare il organizeaza in functie de situatie financiara si timp! Tot ce este important, este ca veti fi impreuna!

| EUSIATIT a răspuns:

Nu vreau sa ma consideri ironica. dar pina la Craciun.cine stie ce [revolutie ne mai asteapta]. sa de a domnul sa fie mai bine si sa treaca CRiza...

| matchpoint a răspuns:

Esti o norocoasa. pa

| claudiea79 a răspuns:

Depinde de ce banii ai... poti sa mergi la bunici. daca ai loc si sinteti singuri. la familia ta sau ai lui o sa va deranjeze sa bata din 5 in 5 minute la use. poti merge in maramures. stai la o pensiune acolo sint oamenii ospitalierii si se maninca bine. toata lumea vorbeste frumos si peisajul este super. poti sa mergi la bran.sau la sinaia.sau in brasov. distractie placuta.in maramures este superb iti vina sa nu mai pleci de acolo

| gabrielgypps a răspuns:

Da intr-adevar se apropie si pastele...

| gabrielgypps a răspuns:

Scuze pentru raspunsul anterior.pai iarna cel mai frumos e la munte cu o gasca, sa fie distractia tare, sa aveti camera voastra pentru a va putea iubii in voie, si cam atat. ar fi primul craciun fericit, implinit, si sexy in acelasi timp.

| evafanaruto a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cauti un loc destul de echilibrat cu ceva zapada dar nu foarte multa poti incerca la sovata lacuri sarate si zapada!

| CHILIPIR a răspuns:

La munte, cabana, in fata semineului...vin fiert.si voi 2...that's enough?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De abia a trecut pastele.mai sunt trei luni pana la craciun. ce sari asa repede? e vorba de viata noastra.in trei luni intorci lumea invers daca te apuci. poti face cate revelioane vrei cu sau fara prietenul tau.sau poate nu apuci sa-l mai faci, Doamne fereste, aici pe pamant.ai 17 ani? va puteti casatori intre timp.sau puteti face sex pana atunci si sa va si despartiti daca asta vreti. ce trebuie sa fie craciun numaidecat? fiecare zi trebuie sa fie o sarbatoare.

| MadaxLina a răspuns:

E frumos ca se mai pune si intrebari de genu astahappy
Puteti merge la munte...happy De craciun e perfect.Sau iti poti petrece craciunul cu familia ta si cu el sau cu familia lui si cu el.sau toti la o laltahappy
Craciun fericitlaughing!