| KimBianca a întrebat:

Buna TPU ^^. Vine Craciunul[bine mai e, dar mai bine ma informez din timp =]] ] si eu si prietenele mele cele mai bune am hotarat sa ne luam cadouri love struck. Ceva idei? sa fie cute love struck [Fundaaa love struck ]

Răspuns Câştigător
| yourloveisroxy a răspuns:

Pai cele mai frumoase cadouri dupa mine ar fi niste lantisoare din alea in forma de inimioare de se frang ia cate ai nev frangele mai intai si apoi dale la fiecare cate o jumatate de inimioara sprer ca te-am ajutat bafta