| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU!
Se casatoreste varul meu si nu ma simt fericita deloc.
Relatiile dintre familiile noastre in ultimii ani s-au racit.
Am mai avut un fin care s-a casatorit si a facut un copil si s-a comportat urat cu mine la nunta sa, la modul ca nu mi-a mai trimis pozele pe motiv ca nevasta sa era geloasa desi nu avea nici-un motiv sa fie.
Imi dati si mie un sfat?
Va rog frumos!
Ar trebui sa ma bucur de nunta varului meu dar nu ma bucur... pentru ca sunt singura.
Toti au reusit sa gaseasca pe cineva in afara de mine.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu te căsătorești tu, ci el.Eu nu înțeleg chestia asta cu bucuratul.
Ok,te felicit și "ma bucur" pentru tine în mod simbolic.Da nu am de ce sa sar în sus ca nu e nunta mea.

Dacă trebuie sa te duci, te prezinți și gata.Te pui la masa, mănânci un aperitiv, faci plata și pleci acasă.
Nu la toate petrecerile trebuie sa ne îmbătat crita și sa dansam pe masa.
Iar legat de relarii, când a fi vei avea.

32 răspunsuri:
| liliana77any a răspuns (pentru Violleta2022):

Ma simt singura, voaiam sa fiu putin incurajata in acest sens, simplu!

| liliana77any a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu am zis ca ma duc acolo sa fac mare circ sau sau ii stric nunta.
Raspunsurile tale cam asa au sunat.
Daca nu ai ce face, te rog sa numai imi raspunzi la intrebari in bataie de joc ca nu ma duc sa stric nunta nimanui asa cum spui tu.