| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o situatie mai ciudatica. Am 20 de ani. De un an si jumatate m-am mutat alaturi de parintii mei in Spania. Aici am cunoscut pe cineva. Mai exact pe iubitul meu. Relatia dintre noi e una uimitoare. Ne iubim enorm. Si acum locuim impreuna. Visul meu e sa devin medic. De aceea ma voi intoarce in Romania peste o luna pentru a ma pregati pentru admitere. El vine cu mine. Ideea e ca el vrea sa stam la ai lui. Eu nu. Nu stiu cum sa ii spun. Imi doresc la nebunie sa stam impreuna, dar singuri. Parintii lui sunt foarte simpatici, dar asteptarile lor de "fata de casa" ma termina. Pe langa asta eu am casa mea, unde pot fi singura sau mai bine zis putem fi singuri. Cum sa fac? Cum sa ii spun?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Direct la subiect stam singuri nu vreau sa fiu incomoda cu ai tai pentru ca parintii nu creeaza o atmosfera relaxanta intre voi. Nici sex salbatic nu poti face sau sa scoti un A pe gura cand a bagat-o prima oara.

| Adry05 a răspuns:

E iubitul tau pe care il iubesti si te iubeste asa mult si nici macar sa-i spui ce-ti doresti nu poti?

| mihai69 a răspuns:

Spune-i deschis și direct. Trebuie să fie alături de tine dacă te iubește cu adevărat. Dacă nu... măcar afli la timp.

| SkyPilot a răspuns:

Pai tot cam cum ne-ai spus si noua. Ca il vrei sa fie al tau in fiecare clipa, si veti sta in cuibusorul vostru de nebunii. Si ca vrei sa faceti in asa fel incat fiecare seara sa fie una speciala, iar pentru asta trebuie sa fiti doar voi doi.
Pe parinti ii vizitati doar.

| eugeniu2020 a răspuns:

Ii zici direct cum este, ca doresti sa fiti in 2 in casa, nu cu parinti. Sunteti destul de maturi si puteti locui impreuna, fara a va deranja parintii. Ii zici ca ii veti vizita din cand in cand, daca el asa se teme sa nu ii lase singuri pe parinti, dar de locuit neaparat aparte! sigur te va intelege!