| traxter a întrebat:

trec in clasa a6-a si la sfarsitul clasei a5-a m-a mutat intra 2 baieti (Si eu sunt baiat).In fine, acei 2 nu vorbesc nimica,au glume proaste(din aia gen,ce a zis gaina cand s-a ouat, am facut un ou) si chiar si asta a zis-o.Asa,in spatele meu,cei mai buni prieteni happy, ma intrebam daca la inceputul anului ne lasa sa ne mutam cum vrem si dupa daca mai vb sau ceva ne schimba, sau ne pune cum eram in clasa a5-a?
Inca ceva,eu ma inteleg bine mai cu toti din clasa,dar cu cei 2, chiar nu poti sa spui o gluma.
Pe voi v-a lasat?

4 răspunsuri:
| furtunika23 a răspuns:

Pai eu zic c o sa va lase sa va mutati cum va place voua, dar daca nu se intampla asta eu iti propun sa vb cu dirigintele si sa ii explici cum sta treaba, spune-i pur si simplu ca nu esti p aceeasi lungime de unda cu cei doi colegi ai tai si roaga-l sa te mute cu cei cu care te intelegihappybafta

| Shado15 a răspuns:

Daca vrea dirigintele va lasa, trebuie doar sa intrebati straight face asta e intrebare pentru TPU? laughing

| sweetgirl68 a răspuns:

Si eu trec in clasa a6a dar in clasa a5a imi amintesc ca puteam sa ne mutam cum vrem ca nu ne spunea nimic

| DjMary a răspuns:

La inceputul anului o sa va lase sa stati cum vreti depinde de diriginte... si daca vb sigur o sa va schimbe dar nu cum ati fost la sf anuluihappywinking