| traxter a întrebat:

trec in clasa a6-a si la sfarsitul clasei a5-a m-a mutat intra 2 baieti (Si eu sunt baiat).In fine, acei 2 nu vorbesc nimica, au glume proaste(din aia gen, ce a zis gaina cand s-a ouat, am facut un ou) si chiar si asta a zis-o.Asa,in spatele meu, cei mai buni prieteni, ma intrebam daca la inceputul anului ne lasa sa ne mutam cum vrem si dupa daca mai vb sau ceva ne schimba, sau ne pune cum eram in clasa a5-a?

Inca ceva, eu ma inteleg bine mai cu toti din clasa, dar cu cei 2, chiar nu poti sa spui o gluma.

Pe voi v-a lasat?

Mentionez ca la inceput in clasa a5-a ne-a lasat cum vrem, prin a2-a saptamana i-a mutat pe aia care vb (nu pe mine), dupa am vb si eu si m-a mutat. Daca ne mutam noi cum vrem in timpul scolii nu ne lasa.Ce ziceti?

5 răspunsuri:
| RazvanStefan a răspuns:

Depinde de diriginte.

| traxter explică:

Pai eu vreau acum la inceput, deci nu o mai intreb ca si asa nu cred ca are nici o treaba cu dirigentie (urla la noi si din astea) laughing

| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Heey! kiss. Sigur ca va lasa sa va mutati cum vreti, dar daca vorbiti dupa un timp o sa va schimbe cum vrea ea. sau o sa va faca atentie chatterbox laughing

| LarisaNicoleta06 a răspuns:

Eu nu cred c-o sa te lase. Nici pe mine nu m-a lasat pentru ca zice ca daca te muta cu cine vrei vorbesti in ore.oh go on

| WhiteJoker a răspuns:

Pai cam asa am patit si eu si chiar n-am vorbit...Depinde de ce profesori ai(paraciosi sau intelegatori).Sa-ti zic cum fac eu acum:La ora de romana(dirigintele meu e prof. de romana) si la dirigentie ma mut cum ma mutat el iar la celelalte ore ma mut cu cine vreau.Eu as zice sa faci ca mine ori sa te muti de la inceput cum vrei si sa nu vorbesti, chiar daca te muti in spatele clasei.