| Piticutsss a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un mesaj pentru un fost prieten cu care nu am mai vorbit de ceva timp. I.as trimite unul, dar nu prea stiu ce sa ii scriu in el, tinand cont de faptul ca ne.am certat din cauza unei fete... Va rog ajutati.ma! sad

Răspuns Câştigător
| Valeria_Micleuşanu_1993 a răspuns:

Scriei astfel: " Timpul ne invata sa fim mai corecti,chiar daca corecti pe deplin nu suntem niciodata,vreau doar atit,sa nu mai fim dusmani,m-am saturat de copilarii,caci ele duc doar la neintelegeri banale,iti intind mina spre prietenie, deci ce mai faci, amice?" ceva de genu;) succes!
http://valeriamicleusanu.blogspot.com/

8 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Simplu - vreau sa vb cu tine

| Piticutsss explică (pentru negru30):

Nu e asa simplu, mai ales ca ne.am certat dintr.o prstie... rolling eyes

| negru30 a răspuns (pentru Piticutsss):

Nu conteaza prin sms nu vei rezolva nimic - te intalnesti cu ea si vb - prin sms doar ii transmiti ca doresti sa vb

| nosferatu a răspuns:

Ce faci bai bula mai traiesti? laughing

| miolina a răspuns:

Baiete, iarta-ma pentru cum m-am comportat si vorbit in momentul certii, in legatura cu acea fata. Daca tu te-ai calmat de la cearta, daca ai o prietena si ai putea sa-i spui ca te cauta o veche prietena si ea sa fie de acord, atunci am putea sa fim toti trei prieteni fara sa se intample ceva neplacut?

| ringridv97 a răspuns:

Consider ca ambii ne-am schimbat comportamentul si gandirea, asa ca as vrea sa incepem sa discutam iarasi. Incep prin a te intreba ce mai faci, prietene?happy

| honeybunny21 a răspuns:

Simplu...'ce mai faci?'

| ionut220990 a răspuns:

Eu daca as fi fost as fi sunat direct fara mesaje fara sa imi planific ceea ce trebuie sa vorbesc!