| Alexandracoman433 a întrebat:

Bună TPU voi cu cine țineți cu iubita sau cu fratele iubitei?

13 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Cu cel mai cerebral
Pt ca uneori multi oameni sunt lipsiți total de discernământ

De exemplu iubita mea azi as fi decăzut-o din dreptul de a se numi om si a face parte din regnul uman doar pentru ca sa pot cere eutanasierea ei pentru ca ar face un foarte mare bine rasei umane daca ea nu ar mai exista

Exemplu eu i-am spus ca e o reclama aceea ca telefonul are video proiector in el si este doar o teapa un scam un spam

Si ea si-a instalat 4 aplicatii
Si nu ma crezut si pama la urma acum i-au furat acele aplicatii 10 000 euro din bancă pentru că avea cardul salvat in telefon

Propun ca toti oamenii de pe planetă să dea un examen ca sa se mai numeasca oameni in fiecare an

Si daca cumva pica examenul atunci sa se numeasca animale
Iar noi oamenii putem avea animale din astea de xompanie

| Violleta2022 a răspuns:

Cu dreptatea!

| gabicoo a răspuns:

Cu mama iubitei!

| ReddY25 a răspuns:

Imparțial

| aditimus a răspuns:

Cu niciunul

| LordCristobal a răspuns:

In primul rand tin cu MINE, pana la urma starea mea de bine determina si evolutia mea in viata si trebuie sa tin cu MINE ca sa imi fie bine tot timpul.
Referitor la intrebare, as tine cu iubita de ce sa am mai multa incredere in fracsu decat in sufletul meu pereche?!

| Marius22222222222 a răspuns:

Și dacă e singura la părinți?

| Eteda a răspuns:

Ce probleme existentiale

Răspuns utilizator avertizat
| Kaonashii a răspuns:

Daca tii cu fratele ei poti sa te desparti de ea si sa te cuplezi cu el

| AvakinAndrei a răspuns:

Ma gândesc ca fratele iubitei îți poate mărturisi anumite lucruri (nu bag mâna in foc), dar dacă ai putea, mi ai spune și mie la ce îți trebuie acest răspuns?

| dariaflorina a răspuns:

Depinde despre ce problemă este.
Sincer nu as tine cu niciunul, că sa afle celălalt, dar dacă ar greși iubita mea, i as explica unde greșește.

| andreipaskk1 a răspuns:

Asta trebuie sa o gandesti tu, analizeaza intentiile la amandoi si decidete