| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma casatoresc si imi fac griji in cateva privinte. sad Logodnicul meu are foarte multi prieteni,iar eu nu am niciunul,ma refer la faptul ca nu am nici prietene nici prieteni. Sunt foarte pretentioasa in privinta asta si fiindca toti erau falsi,i-am indepartat,nu imi plac oamenii de genul... mai bine stau singura decat cu oameni care doar barfesc si fac rau altora. sad Nu stiu ce sa fac. M-as simti prost sa nu am nici un invitat, decat cei din familie. sad Ma gandeam sa ii propun logdonicului meu sa invitam doar neamuri si eventual prietenii cei mai buni...sa fie o nunta restransa. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| AKARA0 a răspuns:

Stai calma laughing
Daca tu nu ai prietenii vei putea sa petreci mai mult timp cu el, el te iubeste, nu conteaza daca ai prieteni sau nu happy
Dupa casnicie sigur o sa-ti faci big grin

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine asa, dar daca vin mai multi banii se aduna pe masura si asta e un calcul de luat in seama

| Lawliet14 a răspuns:

Sa invite el cat mai multi si va faceti astfel numarul! laughing

| gingergirl1 a răspuns:

Trebuie sa fii sincera cu elwinking Si sa ii spui lui, ce ai scris si aici. Sti? Asa gandesc si eu. Nu mai exista persoane in care sa ai incredere 100%. Dar am decat un singur prieten adevarat si acela este Isus. El niciodata nu m-a dezamagit.
In fine, trebuie sa te gandesti ca ai langa tine o familie si un logodnic care te iubeste, cu sau fara prieteni. Il ai pe el, pe langa sotul tau, poate fi si cel mai bun prieten al tauwinking

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Lasa-l sa-si invite cati prieteni vrea, nu face un haz din asta. Lasa-l sa se simta bine din prietenii lui poti gasi si tu cativa care sa-ti placa

| anonima075 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

(y) merci d sfat. big grin

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru anonima075):

Cu placerehappy Sa nu fii timida, fii deschisa la toti prietenii lui.

| Resurrection a răspuns:

Depinde acum. daca sunteti amandoi de acord cu ideea asta. personal cred ca ar trebui sa il lasi sa isi invite prietenii, sa se simta bine. Poate va fi de acord cu tine dar sigur nu ii va placea sa fie restransa.

| Celcareajuta a răspuns:

Hey! "Some of us are loners". Iti recomand filmul "The Wedding Ringer" o sa te distreze si are legatura cu ce ai intrebat. Daca vrei chiar am un grup de prieteni care poate face un Golden Tux de milioane (gratis- si Nu, nu suntem din Vaslui laughing ) O sa fie bine, poate pana acum nu ai intalnit oamenii potriviti, dar sa nu te opresti din cautat!

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Celcareajuta):

L-am vazut si euhappy Iti multumesc ca ne-ai adus aminte de ellaughing Am sa-l revad zilele astea.

| anonima075 a răspuns (pentru Celcareajuta):

Am vazut filmele. laughing)) faine

| Anaad a răspuns:

Situatia descrisa e tocmai dovada faptului ca va completati, va echilibrati. Si faptul ca el are atat de multi prieteni va compensa acel gol de care spui. Sincer, prefer 10 persoane de calitate, decat 100 care sa comenteze tot, incepand de la rochie, pana la ultimul fel de mancare. Va fi ziua ta speciala, si te vei bucura de ea, numai daca vei fi 100% tu insati.

| Coquina a răspuns:

Cui ii pasa?!
te duci sa te mariti sau sa faci concurs unde sa-ti etalezi prietenii?

| anonima075 a răspuns (pentru Coquina):

Mda...ai dreptate. laughing

| Anonimmus234 a răspuns:

Daca tu iti doresti asta, inseamna ca este cel mai bine pentru tine.Iar daca el te iubeste cu adevarat va fi de acord cu decizia ta. Spere sa ai o nunta minunata. Uite un site cu rochii de mirese frumoase si ieftine:
http://www.alice-design.ro/14-rochii-de-mireasa-ieftine