| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna TPU love struck

Imi place de un baiat...si acum cateva zile am aflat ca si lui ii place de minebig grin ne-am apropiat tot m`ai mult... aflasem ca are prietena si ca s`a desp de eastraight face
El mi-a zis ca ma iubeste... adica eram ff apropiati... eu am inceput sa tin la el. asta imi zice si el ca a inceput sa tina la mine.
Dar azi am intrat in pc[calculatorul] lui si avea conferinta cu prietena lui [ma rog el zice ca fosta si ca nu vorbeste cu eastraight face] si nu ma lasa sa vad ce scrie adica dadea repede pe casuta si ascundea pe urmastraight face
Mie mi se pare ciudat. adica cred ca inca este cu earolling eyes Adica sa vorbeasca mereu cu mine si sa imi zica ca incepe sa tina mult la mine... Si sa imi zica ca nu mai vorbeste cu EA. Pe urma sa intru in pc lui si sa vad ca de fapt vorbeste cu eastraight face
Ce sa mai cred?thinking
ziceti-mi si mie ce sa fachappy
Dau funda + voturi :*

6 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Daca ti-a zis asa repede ca te iubeste inseamna ca te crede proasta.

si nu mai tine la nimeni. nu are sens.
atasamentul provoaca suferinta, nu iubirea.

| summer12 a răspuns:

Toata lumea iubeste pe toata lumea la varsta ta. pff
Daca are ceva de ascuns atunci ai toate motivele sa il banuiesti de infidelitate. Poate nu mai este cu ea, dar pastreaza legatura. Nu prea le place sa recunoasca asta de teama sa nu te deranjeze cumva, asa ca prefera minciuna, macar de-ar sti sa minta cu stil. rolling eyes

| cupcake02 a răspuns:

Sau ai putea sa faci rost de id-ul prietenei lui/fostei si sa ii spui cum sta treaba intre voi si sa o intrebi de fapt ce e intre ei. Desi eu cred ca e foarte clar ca baietelul joaca la dublu. Nu e bai, asa sunt aproape toti in ziua de azi: alearga dupa nu stiu cate, cand nici de una nu sunt in stare! Mult succes! happy

| deea07 a răspuns:

Tipic pentru baietii din ziua de azi, eu zic sa-l intrebi pe fata daca mai e sau nu cu tipa respectiva, nu de alta dar daca o sa fi cu el si el o sa fie cu alta risti sa cazi in penibil si sa-si bata joc de tinebig grin

| OanaSall a răspuns:

Cuma a zis si Bruneta10Love. stai cu ochii pe el, nu se stie niciodata. daca va sta si cu tine si cu ea, si mai stie el cu cine, o sa inceapa sa va joace pe rand. cu baietii char nu se stie niciodata. dar totusi incearca sa ai o discutie cu el... sper ca te-am ajutar :X:X:X. mult succes cu el si sper sa ramaneti impreuna

| Canyounot a răspuns:

Baietii sunt groaznici. sa nu ai incredere in iei... stai atenta la el, la tot ce misca ca pana la urma isi arata fata si daca nu iti convine ceva ii faci vant : totusi sper sa nu te insele daca ti la el. sa nu uiti
ca baieti sunt multi pe lume.