| Cuciula_Lucia_2000 a întrebat:

Bună tuturor
Ce înseamnă când te visezi ca moare o persoana și în realitate persoana aia este moarta de ani buni?

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Este doar rodul imaginatiei tale.Probabil ti-ai adus aminte pe timpul noptii de persoana respectiva si te-ai gandit la modul in care a murit.Nu neaparat cu voia ta, dar s-a intamplat.

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nimic, visele nu inseamna nimic. Visele sunt doar metoda creierului nostru de a se "distra" pe timpul noptii.

| FemeiaPisică a răspuns:

Ştiu că sună straniu, dar nu înseamnă nimic.

| OMFGConrad a răspuns:

E cazul să te mai chestionezi dacă nu cumva nu ai trecut de o tragedie din viața ta.

| Dragu_Lidia_1996 a răspuns:

Inseamna ca iti e dor de ea.imparte i ceva