| anonim_4396 a întrebat:

:)
Deci in legatura cu intrebarea trecuta " http://www.TPU.ro/......ine-sa-vb/ "
Mi-a dat add baiatu respectiv... dar atunci nu eram eu pe mess
Azi pe la 12 cand am intrat pe mess era on da nu mi-a zis nimic...gen cine esti sau de unde ai idu meu
Nu stiu cum sa vb cu el...sa ma bag in seama
Daca dau un mass de ex da valabil pentru toata lista el o sa imi raspunda :-?
P. S - Doresc cat mai multe raspunsuri si idei
Va multumesc! :)

Răspuns Câştigător
| eusicumine98 a răspuns:

Hey. Am trecut si eu prin asta si ca sa te bagi in seama cu el zi ceva de genu "Buna! Ce faci?". Apoi astepti sa raspunda si ii spui "Scuze, nu cu tine" si va incepe sa te intr cine esti sau oricum ceva tot va zice si incepti sa discuti cu el. Sper ca te-am ajutatwinking. Fundita?