| melyyy a întrebat:

Va rog mai multe raspunsuri la intrebarea: http://www.tpu.ro/......-ne-vedem/ sunt nelamurita in legatura cu fata cu care l-am vazut:( or fi impreuna?

1 răspuns:
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Hai sa iti zic o faza. Fa un referat de 15 pagini minim(copy paste google)referitor la ceva ce il pasioneaza si pune fiecare coala intr-o folie transparenta. A2a zi, plimba-te pe hol cu foile prin fata lui si pari grabita, ca si cand ai fi intarziat undeva.Cand il vezi pe el, scapa''accidental''foile si incearca sa le imprastii pe jos. El va incerca sa te ajute sa le aduni si va deveni interesat de continutul lor. Spune-i ca e un proiect pentru scoala dar nu prea esti multumita de el pentru ca nu ai avut de unde te documenta. Tipul in cauza o sa se ofera sa te ajute cu acel proiect si o sa aveti un punct de interes comun care va va ajuta sa duceti relatia cu un pas inainte. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun.

Iti urez succes! O seara placuta!

P. S:Nu uita ca referatul trebuie sa se refere la ceva ce il pasioneaza.