| anonim_4396 a întrebat:

:)
Deci in legatura cu intrebarea trecuta " http://www.TPU.ro/......ine-sa-vb/ "
Mi-a dat add baiatu respectiv... dar atunci nu eram eu pe mess
Azi pe la 12 cand am intrat pe mess era on da nu mi-a zis nimic...gen cine esti sau de unde ai idu meu
Nu stiu cum sa vb cu el...sa ma bag in seama
Daca dau un mass de ex da valabil pentru toata lista el o sa imi raspunda :-?
P. S - Doresc cat mai multe raspunsuri si idei
Va multumesc! :)

4 răspunsuri:
| BiancaaBd a răspuns:

SAll.Eu cred ca ar trebuie sa-i spui un "buna". Daca esti timida. Da`i un mass gen: Descrieti-ma intr-un SINGUR CUVANT, dar atentie! Trebuie sa inceapa cu prima litera din numele vostru! acum e randul tau sa trim la toata lista. Poate iti va raspunde. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru BiancaaBd):

Si numele meu si al lui incepe cu A happy

| BiancaaBd a răspuns:

Poate iti va raspunde gen " A.dorabilabatting eyelashes "

| anonim_4396 explică (pentru BiancaaBd):

Mda sa speramlaughing
Sincer mi-a mai placut de un tip mai demult...dar pe asta cand il vad imi sta inimia in gatstraight face
Saptamana trecuta mergem la ora de logica...si mai era el cu un amic... si amicu lui a zis : '' vezi ca baiatu asta te place ''
Acum nu stiu doar daca a zis asa in gluma...
Desi miercuri se uita la mine thinking