| Another01 a întrebat:

Bună tuturor. Va cer ajutorul pentru ca sunt disperată. Am o relație de 7 ani cu prietenul meu Andrei. Intre timp eu si Andrei ne-am despărțit din cauza ca l-am prins ca m-a înșelat. Am ajuns de comun acord ca noi sa rămânem in aceeasi locuință din motive financiare dar despărțiti. Intre timp eu am vorbit cu Sorin care era plecat in străinătate. Ii mai trimiteam filmulețe mai deocheate. Intre timp eu am rupt legătura cu Sorin pentru ca era golan și nu avea intenții serioase. Dupa o vreme Andrei mi-a demonstrat ca s-a schimbat si ne-am impacat. Acum avem relatia perfecta. Problema ii ca Sorin a venit din străinătate si ma amenință cu bataia și ca ma umilește. Ca intra peste mine in casa. I-a trimis pozele cu mine la altii. De un an de cand ii in tara doar rau imi face. Va rog nu ma judecați. Ce sfat imi dati?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce îi trimiteai lui Sorin filmulete deochiate? Ai gresit foarte rau.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la Politie si fa reclamatie!

| Mosotti a răspuns:

Suna la politie, da inregistrarile, inregistreaza tot ce zice si se rezolva.

Nu te lasa intimidata.

| SilentRain a răspuns:

Da-l in judecata
Aduna probe, mergi la un avocat

| Sophieka a răspuns (pentru SilentRain):

Nu-ti bate capul...Priveste si intrebarea anterioara...
Sunt o gramada de ciudati si mincinosi aici pe site.

| SilentRain a răspuns (pentru Sophieka):

Câtă dreptate ai!

| Sophieka a răspuns:

Pai sunteti poponari sau cum? In postarea anterioara ai scris ca te cheama Andrei si ca ai 19 ani...Acum prietenul tau se numeste Andrei... Ce lumea idioata.

| felixf a răspuns:

Toti barbatii insala, toate femeile fac acelasi lucru, nu direct dar cu gandul. Deci oricum o iei toti 3 suntei devina in accea relatie. Cu Sorin e simplu, da-l pe mana politiei si se va linistii. Cu Andrei e altceva. Poate se va linistii, poate nu, dar daca vrei sa fi din nou dezamagita e alegerea ta. Daca vrei sa-ti schimbi viata total atunci pleaca si gata. Success la alegerile care le vei face,

| yooshi a răspuns:

Aduna probe, mergi la un avocat, da-l in judecata si desparte-te de Andrei because men don't change, once a cheater always a cheater