| IubesteEa a întrebat:

Buna un baiat care il placeam acum il urasc asa deci el tot zice ca sunt rea 1.adica cum rea? ca nu ii place temperamentul meu 2. ce e ala? 3.si cum pot sa mi-l schimb inainte eram o fata buna nu injuram, eram buna la suflet cu tot cum pot sa ma schimb nu pentru el ci pentru >mine/? asa si eu i-am zis ca a fost o eroare pentru mine si el a zis ca si eu pentru el de ce mi-a intors vorba? si mi-a zis ca nu il intereseaza de mine etc el m-a placut si de fiecare data cand zicea ca nu ma mai place afara cand iesea se tot uita la mine zambea ma urmarea cu privirea si l-am intrebat intr-o zi si a zis ca ma place..si atat. si dupa am facut mai demult o poezie si a zis el ca asa crede el ca se va termina povestea noastra:nu am cuvinte ce sa zic, ce vrei mai mult de atat te iubesc si punct 4. ce a vrut sa spuna? l-am intrebat daca ma iubeste a zis ca nu asa si o fata mi-a zis ca baietii zic ca nu il intereseaza ca sa nu arate ca sunt slabi cand de fapt ii intereseaza adica el zicea ca nu il intereseaza de mine etc si cand scriam la status de la mess pentru el la interesat i-am zis ca ma doare de el si a zis da sigur.5.de ce il intereseaza daca zice ca nu? dau funda la cel mai bun raspuns va rog fara mistouri dau funda si la cel\cea care a raspuns la toate intrebarile pe rand 1, 2 va rog am nevoie de ajutor!

dau funda! si 6.nu stiu ce sa fac? el a zis ca nu o sa gasesc pe nimeni cu temperamentul meu 7.adica el pe scurt nu vrea sa am pe cineva? si i-am daca pentru el sa il plac e degeaba bine si el a zis ca nu e ca nu el a zis-o ca eu zic asta nu el 8.adica ar vrea sa il plac? 9.merge daca il ignor o luna doua ma dau disparuta? dau funda! raspundeti pe rand!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Toate astea inseamna un singur lucru: dragoste cu nabadai.
Fapt este ca va placeti amandoi unul pe celalalt, dar nu sunteti dispusi niciunul sa faceti concesiuni ca sa va puteti intelege. Si probabil ca si daca ati face, dragostea voastra tot va avea "zoampe", adica suisuri si coborasuri din cauza temperamentului vostru vulcanic.

| mona a răspuns:

Daca lui nu-i place,, temperamentul,, tau aia nu inseamna ca nu vei gasi pe cineva care sa te iubeasca asa cum esti tu de fapt, poti sa incerci si varianta cu ignoratul de o luna dar nu o sa iti prea foloseasca pentru ca discutia voastra se va relua exact de unde ati lasat-o...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor daca nu am ametit laughing
ZenithF ti-a dat un raspuns bun

| Rebu a răspuns:

Hei :*! Pai exista doua variante thinking ori lui ii pasa de tine intr'adevar dar vrea sa faca pe ''cocosul'' cand sunteti in gasca si cand sunteti voi 2 e sincer cu tine ori 2 te minte si vrea s te amageasca cu dulcegarii d'alea de ale baietilor oh go on. Eu zic sa'l ignori. Cea mai buna arma e ignoranta. Crede'ma stiu din propria experientawinking. Bafta!>big grin