| IubesteEa a întrebat:

Buna un baiat care il placeam acum il urasc asa deci el tot zice ca sunt rea 1.adica cum rea? ca nu ii place temperamentul meu 2. ce e ala? 3.si cum pot sa mi-l schimb inainte eram o fata buna nu injuram, eram buna la suflet cu tot cum pot sa ma schimb nu pentru el ci pentru >mine/? asa si eu i-am zis ca a fost o eroare pentru mine si el a zis ca si eu pentru el de ce mi-a intors vorba? si mi-a zis ca nu il intereseaza de mine etc el m-a placut si de fiecare data cand zicea ca nu ma mai place afara cand iesea se tot uita la mine zambea ma urmarea cu privirea si l-am intrebat intr-o zi si a zis ca ma place..si atat. si dupa am facut mai demult o poezie si a zis el ca asa crede el ca se va termina povestea noastra:nu am cuvinte ce sa zic, ce vrei mai mult de atat te iubesc si punct 4. ce a vrut sa spuna? l-am intrebat daca ma iubeste a zis ca nu asa si o fata mi-a zis ca baietii zic ca nu il intereseaza ca sa nu arate ca sunt slabi cand de fapt ii intereseaza adica el zicea ca nu il intereseaza de mine etc si cand scriam la status de la mess pentru el la interesat i-am zis ca ma doare de el si a zis da sigur.5.de ce il intereseaza daca zice ca nu? dau funda la cel mai bun raspuns va rog fara mistouri dau funda si la cel\cea care a raspuns la toate intrebarile pe rand 1, 2 va rog am nevoie de ajutor!

dau funda! si 6.nu stiu ce sa fac? el a zis ca nu o sa gasesc pe nimeni cu temperamentul meu 7.adica el pe scurt nu vrea sa am pe cineva? si i-am daca pentru el sa il plac e degeaba bine si el a zis ca nu e ca nu el a zis-o ca eu zic asta nu el 8.adica ar vrea sa il plac?

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cine stie ce temperament ai tu si ce vazut el al tine, dar iti zic ca antitudiena ta e prea puerila! Ca tot a venit vorba de temperament, descrie tipul de energie pe care il are o persoana, cred ca in cazul tau, instabila emotional!

| KMaddieK a răspuns:

Rea _ poate tu nu i spui ce vrea el sa auda, 2-temperament adica un fel de comportament daca tu ai zis ca injuri pai cine si-ar dori o prietena care sa vorbeasca urat, 3 - schimba-te poarta-te mai frumos, 4 - a zis ca te iubeste nu e evident laughing, 5 - il intereseaza, 6 - poate el se poarta mai frumos ca tine, tu esti ceva gen baietoasa...8 - nu a vrut sa zica ca nu vrea sa ai pe nimeni, ci ca nu o sa gasesti pe cineva ca tine. adica ceva "nu sunt genu tau"...9 - treci la altul, dar intai schimba-te.