| LoreCa21 a întrebat:

Bună! Va fi în curând aniversarea de 1 anișor a copilului unor prieteni și se va ține la restaurant; în cazul ăsta, trebuie să dau și bani sau e suficientă plasa cu cadouri?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cadouri duc doar nasii copilului, ca sa schimbe copilasul cand ii ia motul, restul invitatilor ofera bani.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Păi dai cadou ce va înțelege copilul ăla de bani ca dorește inima ta sa de și un ban dăi și un ban.

| newaccountbye a răspuns:

Eu știu ca poți da ori cadou ori bani, cel puțin in zona mea așa este. Acum nu poți sa te duci nici tu cu o păpușa sau o mașinuța.

Răspuns utilizator avertizat