| deea98 a întrebat:

As vrea si eu niste idei de cadouri personalizate super pentru o prietena! Ea are 13 ani si in curand o sa fie aniversarea noastra. Dau fundita!

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti sa-i iei o inimioara de genul asta care se deschide si in interior poti pune poza ta si a prietenei tale http://www.crownfashion.ro/......ide-995662 sau ceva dragut de tipul http://www.crownfashion.ro/catalog/br%c4%83%c5%a3%c4%83ri-106726

| dydy1992 a răspuns:

Ai putea sa ii iei haine, converse. Daca e o prietena adevarata atunci stii ce-i place. happy Ar putea fi orice...telefon,haine,un lantisor cu litera numelui ei. thinking Sau niste inele de prietenie...hee hee

| BubuuLinna a răspuns:

Hey!
Buna!

O perna in forma de inima p care sa scrie best friends :*happy
un lant
o cana cu best friends de ex tongue
Un ursulet maree:X rozzz:*
un brelog cu numele ei :*
un inel :*
o pereche de cerceii :*

vezi tuu :*:

Te pup:*

Funda?;;*happyhappy

| SunnyFlame a răspuns:

O cana cu numeun tricou si sa iti faci pe palme cu acuarele si le pui pe tricou
un jurnal
un pix
o bluza
un tricou pe care sa ii scrii ceva suuper dragiutz

| Ionuttt a răspuns:

Ar fi frumos o pernuta cu poza voastra imprimata pe ea, sau o cana cu poza voastra imprimata. Orice va aduce aminte de clipele frumoase petrecute impreuna ( Pernuta si cana le poti face in king art si costa in jur de 50 lei amandoua... perna vreo 30 ron iar cana 15-20 ron big grin ). Sper sa te ajute!

| valeriaJB a răspuns:

Eu cred ca iti trebuie 2 coliere unu cu jumate de inima si altul la fel dar in asa mod ca bucatile lor sa se combine si un colier tie iar unul ei cu jumatate de inima! de ex. uite -Best_Friends_Charm.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-i o poezie speciala dedicata ei. Cred ca ii va placeawinking