| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Vineri este ziua mea si parintii m-au intrebat ce sa-mi cumpere.Idei?big grin(Fac 13 ani, sunt fata, pretentioasalaughing )

Voi ce ati dorii sa primiti de ziua voastra?

Răspuns Câştigător
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Pai daca nu cumva iti lipseste ceva (gen, vrei o placa de par sau n-ai aparat de ras) atunci de la varsta ta deja probabil ca vrei doar haine si accesorii. Asa e la majoritatea varstelor (la copii de exemplu vor jucarii). Deci du-te cu mama ta sau cu tatal tau la magazin si fa-ti de cap (e o sansa unica deoarece nu pot refuza ceva ce nu le place) happy.
Sper ca te-am ajutatwinking.

6 răspunsuri:
| uNNe a răspuns:

O fata sa o ***

| Inna_3043 a răspuns:

Un aparat de facut photo,un laptop, un telefon nou, cv care sa te ajutehappy

| allyx14 a răspuns:

Un sk8 nouwinking asta as vrea eu da sunt baiathappy

| Squirtle a răspuns:

Spune-le sa iti cumpere un creier ca sa poti fi capabila sa iti dai seama singura ce iti doresti...

| Squirtle a răspuns:

Btw, La multi ani...

| iulika10 a răspuns:

Un telefon super tara de care vrei tu...big grin