| USwinter a întrebat:

Vreau sa.imi comand de pe Alibaba,sau Aliexpress squishy-uri(cautati pe Youtube,ceva jucarii faine), si am gasit la vreo 10-40 centi.Dar problema e ca sunt prea mica sa imi comand si mama nu imi comanda ca zice ca ea nu da banii pe prostii si sa imi pastrez banii.Dar am destui bani, si cat costa un squishy? Aproape 2 lei.Ce sa fac sa o conving pe mama sa imi comande squishy?(Chiar vreau unul, e asa de taree

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Costurile de livrare costa mai mult ca jucaria! UITATA-TE si la asta!

| Maria39popescu a răspuns:

Spune-i ca vrei doar unul si nu costa asa mult, ai grija totusi la plata care o faci curierului, poate de asta mama ta nu vrea sa iti cumpere

| Gabriela0009 a răspuns:

Buna vezi aici squishys pe https://osmo.ro/search/pattern,squishy peste 100 de modele si la preturi decente