| Aleeeeeeee a întrebat:

Buna happy vreau sa imi fac un id, si sa vorbesc cu baiatul pe care il plac ( fara sa stie ca sunt eu ). Ma gandeam sa il intreb daca are prietena, iar daca spune ca nu are sa il intreb cum se numeste fata pe care o place, o sa ii spun ca eu am prieten. Crede-ti ca e o idee buna? chiar vreau sa stiu daca ma place happy.
P. S. Il place o fata, si verisoara lui mi-a zis ca el ar vrea sa incerce sa fie cu ea, dar din gluma, nu o place.

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Nu cred ca ar spune oricui. Mai bine ii zici in fata, ca si tu il placi. Nu ai nimic de pierdut, numai de castigat.

Dar daca totusi vrei sa incerci, fa'ti un ID de fata, ii zici ca stai jdemii de km distanta, si il intrebi lucruri. Vorbesti cu el, esti interesata de viata lui s. a. m. d!

Vezi doar sa nu il iriti.

| alissu a răspuns:

Cred ca trebuie sa incerci. ce ai de pierdut?! asa descoperi daca te place dar ai grija sa nu afle!

| PapiPitika a răspuns:

Bunahappy Da e o idee buna, numai ai grija sa nu afle ca tu ai fost, in rest totul e okwinking
Bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui direct!(te plac) altfel te va crede o mincinoasa cand va afla ca de fapt u ti-ai facut un id doar pentru al verifica... parearea mea!