| lupoaica123 a întrebat:

Vreau sa va spun ca vreau sa -mi fac un iubit si mama ma lasa.Nu stiu ce sa fac ca sa fie cu mine! ajutati-ma va rog. Astept raspunsurile!

4 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

Imbracate mai dragut comportate mai frumos cu el razi la glumele lui chiar daca nu sunt amuzante ^^ succes la cucerit te pup ^^

| Woodenpints91 a răspuns:

Aştepată să-ţi faci buletin.

| andda_2600 a răspuns:

Frate doar nu il faci din plastilina! Gaseste-ti unul si fa in asa fel incat mama ta sa considere ca sunteti doar amici happy

| dontstoop a răspuns:

In primul rand, cati ani ai 11?
pana pe la 14-15 ani nici nu ar trebui sa te intereseze de chestii de astea. traieste-ti copilaria!
dar totusi daca ai peste 14 ani inseamna ca mama ta e comunista, nu te supara, si mna mama ta nu trebuie sa stie tot ce faci spune-i ca iesi cu amicele tale si iesi cu el.
cat despre cum sa-l cuceresti, daca el te place. nu va fi asa greu
Godd luck!