| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Vreau si eu un mesaj mai lung prin care sa ii spun fostei iubite ca inca o iubesc si ca ea este totul pentru mine!

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca tu astepti ca cineva sa scrie un mesaj in locul tau, imi dau seama ce sentimente mai ai pentru ea.
Daca o iubesti sincer scrii tu un mesaj din suflet cu tot ce simti.Noi nu avem de unde sa stim ce a fost intre voi sau ce simti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adică să mințim noi pentru tine? Uite de ăștia ca tine mi-e ciudă cum sunteți ratați și lingăi și mincinoși și ne faceți rasa de kkat. Ai ceva de spus, spune-i (dacă într-adevăr așa e cum zici tu) nu apela la ajutor din public ca să-ți obții tu interesele. Și dacă ești inapt, atunci atâta poți, atât te duce capul... dacă nu ești de ea sau nu e ea de tine, asta-i viața.

| Cinga25 a răspuns:

Draga mea iubita,

Te iubesc. Da, ne-am despartit din motive stupide, insa exista o anume conexiune care nu a disparut in ciuda acestui lucru. Esti totul pentru mine si de multe ori am facut greseli mari in fata ta, poate te-am jignit, poate ti-am mai tras niste injuraturi impardonabile, poate m-am strambat la tine, poate pur si simplu am avut reactii negandite in relatie cu tine. Insa te implor sa ma ierti, nu imi vad viata fara tine, vreau sa te recastig. Fii convinsa ca sentimentele mele sunt sincere, am trecut prin atatea impreuna incat imi vine greu sa cred ca nu ne vom impaca. Alaturi de tine am ras, am plans, am mancat o ciorba de burta de nota 10, iar acum este momentul sa ingropam securea razboiului si sa revenim la vechile noastre sentimente de iubire sincera, neconditionata. Te rog, vino inapoi. Te iubesc enorm!

| anonim_4396 explică (pentru Cinga25):

Bleach! (adică înălbitor... ) Asta mi-ar veni să beau după ce aș primi așa mesaj...

| Cinga25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am facut misto, banuiesc ca ala care a pus intrebarea nici acum nu s-a prins

| anonim_4396 explică (pentru Cinga25):

Vezi k îl bagi la belea laughing