| Manolo2 a întrebat:

Hei...
Mai are rost sa ii spun "La Multi Ani" fostei iubite? Tinand cont ca ea m-a parasit si eu inca o mai iubesc...

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu are rost să o mai iubești, dar ai putea să îi spui din bun simț.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poti sa-i spui. Problema e ca mai bine nu te-ai mai gandi la ea daca te-a parasit.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da

| Innsbruck a răspuns:

Da

| PufyPufarina a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-i spui totusi.e frumos sa vezi ca cineva isi mai aduce aminte de tine

| cucubau13 a răspuns:

Pai asta tine de respect deci da poti sa ii spui...dar totusi incearca sa nu te mai gandesti la ea...