| Olivers a întrebat:

Am si eu cateva intrebari pentru cine ar putea sa ma ajute! Eu sunt un baiat de 22 de ani, stau in casa cu mama mea si tatal meu. Acum ceva timp prietena mea a nascut, ai mei au aflat de sarcina pe la vrea 5 luni. Problema este ca mama mea nu ma vrea cu prietena mea, se cearta cu socrii mei, mereu ii imbarliga cu tot felul de chestii si la un moment dat oamneii se vor satura. As vrea stiu daca as putea sa plec de acasa sa imi iau casa mea, sa imi intretin famililia. Eu lucrez la o firma de transport, am salariu 11 milioane in mana si bonuri de masa, dar pot ajunde si la 15 milioane si as vrea sa plec sa imi iau casa mea, familia langa mine si sa fac si nunta. Poate dupa nunta as strange bani de o casuta, ce sfat imi dati?

4 răspunsuri:
| 7Azaky a răspuns:

Invata o limba straina cat de cat si du'te afara! Asa poate ai sanse sa iti faci o casa..incet,incet!
O sa fie greu, nasol, dar asta e! Trebuie sa te zbati totusi putin, acum ca ai adus pe lume un copil!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 22 de ani, un copil nascut si totusi tu nu stai cu el si cu mama copilului ci cu parintii? Nu ti-ai asumat nicio responsabilitate? Urat.

| Dismally a răspuns:

Cu salariu de 11 - 15 milioane nu prea ai cum sa iti iei casa.

| raluk27 a răspuns:

Si nunta cu ce bani o faci?