Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am un baietel de trei ani si 3 luni si vreau sa il inscriu la gradi, cu program prelungit (de stat)Pitesti.Problema este ca nu stiu exact cand se fac inscrierilesad.M-am interesat si prima data, in martie mi-au zis ca inscrierile se fac in aprilie.Am fost..si acum mi-au zis ca se fac in mai.Este nevoie de ceva atentii la dr? Mai are cineva aceasta problema? sau daca aveti copii deja inscrisi ce imi puteti spune? multumesc!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am avut aceasta problema si am ajuns la concluzia ca acolo se intra cu pile sau cunostinte, m-am enervat si l-am inscris la program normal

| blondutza92 a răspuns (pentru mona):

Si la program normal este mai usor? stii cumva cand se fac inscrierile?

| Exilee a răspuns (pentru mona):

SI tu esti tot din Pitesti? laughing

| mona a răspuns (pentru blondutza92):

La program normal insrieri se fac in general primavara, nu sunt asa restrictii ca la gradinita cu program prelungit unde insrierile se fac in anumite date, eu nu lucrez deocamdata si zic ca e usor[pentru cineva care lucreaza e mult mai greu]

| mona a răspuns (pentru Exilee):

Nu sunt din Pitesti dar am facut referire cam ce se intampla in general