| Gabry_6959 a întrebat:

As avea si eu o intrebare... Sunt insarcinata in 5 saptamani si am dureri de burta ( nu foarte dese) exact ca in perioada menstruala... Este normal sau ar trebui sa consult un medic?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Pentru linistea ta, ar trebui sa mergi la medicul care-ti monitorizeaza sarcina! ---aici, putem doar sa "dam cu presupusu' " din experienta personala, ceea ce pe tine si bebeul tau din burtica nu te poate ajuta prea mult!

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu este normal, ar fi bine sa mergi la medic cat mai repede.

| ioana1704 a răspuns:

Nu e normal asa ceva! probabil te-ai racit si de aia apar durerile! trebuie sa mergi la medic, dar la ginecolog nu la cel de familie!

| Irinna a răspuns:

Cred ca mai bine te`ai duce la un control.Vei afla tot ce te intereseaza.