| Iliuta_Giorgiana_Oana_1988 a întrebat:

Buna ziua caut o persoana cu care am pierdut contactul de mult timp se numeste Dinu Constantin o ruda apropiata care la ultimul contact locuia in Ferentari Bucuresti si provine din satul Negoiesti Comuna Melinesti judetul Dolj ma puteti contacta si pe email gyorgy_miky@yahoo.com va multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Cea mai buna solutie e sa mergi la politia (evidenta populatiei) din comuna in care s-a nascut.Sau adresa ultimului contact.O alta solutie e cautare pe siturile de socializare ( facebook)Mult noroc.

| Iliuta_Giorgiana_Oana_1988 explică (pentru Fatamuntilor):

Multumesc foarte mult numai ca eu nu mai sunt in tara de 6 ani am un loc de munca si nu pot pleca de aceea ma gandeam ca poate prin intermediul acestui site exista vreo sansa de a l gasi in orice caz va multumesc iar pe Facebook am incercat deopotriva

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Iliuta_Giorgiana_Oana_1988):

Pe acest site mai greu...sunt sanse foarte mici.Nu ai prieteni in tara care te-ar putea ajuta?

| Iliuta_Giorgiana_Oana_1988 explică (pentru Fatamuntilor):

Adevarul este ca nu dar cred ca o sa dau un anunt la ziar poate asa voi reusi va multumesc foarte mult

| iubesc a răspuns:

Nu o s-o gasesti aici iubita!

| liviumarius2013 a răspuns:

Daca mai ai nevoie de ajutor lasa-mi un mesaj.

| Iliuta_Giorgiana_Oana_1988 explică (pentru liviumarius2013):

Da stii tu cum as putea sa- l gasesc? am incercat in pagini aurii sa sun toate persoanele cu acest nume din Bucuresti pe Facebook am lasat mesaje pe hi5 la fel sincer nu am reusit nimic pana cand am vazut ca pe acest site s- au mai gasit persoane o persoana apropoiata mi-a zis ca pot sa dau si un anunt la ziar chiar daca nu sunt in tara o sa incerc pentru ca am pìerdut total contactul cu tara de 6 ani daca stii cum as putea sa l gasesc daca ai vreo idee iti multumesc

| liviumarius2013 a răspuns (pentru Iliuta_Giorgiana_Oana_1988):

Lasa-mi un id de mess Sa vb mai multe