| SliPaula a întrebat:

Buna ziua..cum pot găsi o pers doar după o poza mai veche stiind doar prenumele? Am găsit undeva o poza și cred că este aceeași persoană...nu știu cum as putea compara cele 2 poze! Help!

6 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Și cum vedem pozele

| johnnny123 a răspuns:

Crezi că ești într-un film cu FBI, sau cum speri că vei găsi o persoană doar după o poză veche și un prenume?

| mrrRobert a răspuns:

Apelează-i pe cei de la Anonymous și te rezolvă

| blackann a răspuns:

Incearca google lens sau ceva.

| Scorillo a răspuns:

Cu putin noroc.
Sunt site-uri cu "poze" de most-wanted incepand de la Politia Romana la FBI care au publicate mai multe detalii ale persoanelor cautate si tot n-a reusit sa dea de ele.
Cred ca o sansa reala ai daca postezi fotografiile pe toate retelele sociale metionand ca persoana e agresor sexual/pedofil.
Atunci acea persoana te va cauta ea si o sa puteti discuta pe indelete.

Bula
| Bula a răspuns:

Serviciile secrete, politiile au soft-uri care pot analiza pozele si identifica asemanarile, dupa criterii biometrice.