| minnie91 a întrebat:

de ce oare, deseori visez o persoana care in realitate suntem in relatii bune, ne impacam, in vis imi apare si imi zice ca imblu dupa ea?

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

E pur și simplu un vis. Nu înseamnă nimic.

| ALGator a răspuns:

Poate fi ceva, o idee de inceput. Dar nu confunda visele cu realitatea. Un vis nu garanteaza o reusita in realitate. Daca nu tii seama de asta poti sa fii dezamagit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele sunt formate din gandurile tale, imaginile pe care le-ai vazut, conversatiile pe care le-ai avut. Poti sa ai doar un singur gand fugitiv si sa visezi.

| MeForeverAlone a răspuns:

Atunci când te gândești mereu la o persoană îți apare până și în vis, în cele mai ciudate moduri. Nu contează ce fel de relații aveți în realitate, în vise poate fi total opusul.
Eu de exemplu mă gândeam o dată la un băiat și mi-a trecut prin cap într-o zi că ar putea să-i placă de o fată pe care o cunosc, dar chestia e că fata aceea avea deja iubit. Și câteva zile mai târziu am visat că ei doi erau împreună și se giuguleau la mine acasă laughing
Deci sunt doar vise de noapte, care sunt influențate de gândurile tale de zi cu zi.