| Lollll a întrebat:

Se zice ca visezi o persoana daca se gindeste mult la tine.Credeti ca este adevarat? Eu deseori ma gandesc la o persoana anume si nu o visez, iar cand nu ma gandesc la ea, uneori o visez.

3 răspunsuri:
| mirukamiki a răspuns:

Pai e simplu... de fapt e asa daca tu te gandesti el te viseaza daca el se gandeste tu il visezi(am scris el pentru ca probabil e vb de un baiat daca nu scuze)

| MissYouToo a răspuns:

Pai se zice ca daca te gandesti tu la ea, te viseaza ea si invers. Nu stiu daca e chiar e adevarat, insa e placut sa crezi asta.

| Stephisorrr a răspuns:

Eu nu cred in chestiile astea, desi poate e adevarat.
De exemplu, eu nu visez o persoana cand ma gandesc la ea, si mi se intampla des sa imi zica cineva ca m-a visat, desi eu nu m-am gandit la ea. E posibil sa fie adevarat, dar visele nu se numesc vise pentru a visa persoane pe care le iubesti...Visele sunt acele lucruri care iti doresti tu sa devina realitate, si de asta le visezi