| imihaistoian a întrebat:

Buna ziua, vreau si eu sa imi recomande cineva o pensiune cu herghelie in jurul bucurestiului sau aproape pentru a sta un weekend cu cei mici si a le arata ce inseamna sa calaresti.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Nu cred ca au si cazare dar ar fi Regatul Cailor din comuna Adunatii-Copaceni care e destul de aproape de Bucuresti iar la 15 minute cu masina de locatia respectiva ai si comuna Comana unde exista un parc foarte frumos cu barci si restaurante iar la alte 15-20 min distanta poti ajunge de acolo si la Calugareni unde exista cimitirul eroilor cazuti in lupta dintre Mihai Viteazul si armata otomana. Asta daca vrei sa vizitezi mai multe locatii interesante.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu cat de aproape de B vrei dar Maggie's Ranch de la Rasnov e fix ce vrei tu.