| ReignForest a întrebat:

Când eram la liceu aveam o colegă cu care mai ieșeam pe la film etc. După ce mi-am recuperat contul vechi de Facebook nici nu vrea să îmi accepte cererea de prietenie, iar pe contul nou pe care o am la prieteni când o întreb ce face îmi zice bine, iar apoi când o întreb și altceva ca să vorbim îmi zice că e ocupată sau ce să vorbim.Aș vrea să șterg contul cel nou, doar că pe cel vechi nu este.Nu am mai vorbit de mult.Ce să fac?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti fată sau baiat?

| Zuzu1991 a răspuns:

A "crescut" si acum e plina de fite, las-o in aia a ei

| Den1sa a răspuns:

Nu mai faci nimic, nu vrea sa vorbeasca cu tine, are ea viata ei, daca asta e decizia ei mai bine respect-o si nu fi disperat, gaseste alta fata cu care sa vorbesti, si pe ea las-o in pace ca nu te vrea : )

Răspuns utilizator avertizat
| ionutx02 a răspuns:

M-am scarbit de asa persoana, da-i block si aia e da-o dr***. Nu e bine sa vorbesti cu persoanele false.

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Nu mai vrea sa vorbiti. Trebuie sa ii respecti decizia.